از آنجایی که برای ما خدمات بهتر به شما جزو اولویت‌ها است تصمیم گرفتیم درباره کنسلی کالا؛ بازگرداندن کالا و مرجوعی اجناس کمی با شما صحبت کنیم و راه حل‌های این موضوع را مقابل شما بگذاریم.

نکته حائز اهمیت در اینجاست که به جز موارد بالا، کنسلی کالا و خرید محصول بدون هماهنگی است.

زمانیکه شما محصولی را بدون هماهنگی خرید آنلاین بزنید (همان‌طور که در زیر دکمه خرید آنلاین یک باکس برای آن تعبیه شده است که قبل از خرید با ما در تماس باشید) به دلیل وجود درگاه واسط (درگاه پرداخت آنلاین آقای پرداخت) و کسر مبالغ کارمزدی در حین واریز به حساب سیستم صوتی ایران؛ مبلغ خرید شما با کسر مبلغ 10.000 تومان از کل وجه تا نهایتا 72 ساعت کاری (3 روز کاری) برای شما واریز می‌گردد و این موضوع پس از تماس شما با مجموعه و اعلام کنسلی صورت می‌گیرد؛ البته توجه به این نکته که شماره کارت ارسالی باید همان شماره کارتی باشد که با آن خرید کردید نیز مهم است.

مراحل بازگرداندن کالا، مرجوعی اجناس سیستم صوتی خودرو

جهت بازگرداندن کالای سیستم صوتی خودرو و تصویری ماشین که از مجموعه ما خریداری کردید می‌توانید از طریق مراحل زیر اقدام نمایید.
البته لازم به ذکر است که مرجوعی کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که پلمپ جعبه باز نشده و محصول ارسالی آکبند باشد.

  1. تماس با تلفن گویا مجموعه به شماره 02191031731 و ارتباط با پشتیبانی سیستم صوتی ایران (داخلی 4)
  2. توضیح علت مرجوعی
  3. ارسال شماره کارتی که با آن از وب سایت سیستم صوتی ایران خرید آنلاین انجام داده‌اید
  4. ارسال محصول خریداری شده به فروشگاه مرکزی سیستم صوتی ایران به نشانی تهران، میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان ابراهیمی، دومین مغازه دست راست، پلاک 362
  5. کسر مبلغ 10.000 تومان از کل مبلغ شما
  6. واریز مبلغ پرداختی در طی 72 ساعت (3 روز) کاری به کارت شما

لطفا توجه داشته باشید؛ هزینه ارسال محصول از درب منزل/کار و غیره شما تا فروشگاه بر عهده خریدار است و مجموعه ما هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص برعهده ندارد.

امتیاز شما به این صفحه